جاده ، مشکل اصلی روستای گودگز

امیدواریم با عنایت و توجه مسئولان گرانقدر ، مشکل چندین ساله روستا حل گردد. لازم به ذکر است چندین دهه از خاکی ماندن مسیر قدیمی که روستا را به منطقه گوده و جاده اصلی بندرعباس متصل می کند ، می گذرد. 

/ 3 نظر / 12 بازدید
مرتضی

راست می گی. تا اونجا که ما می دانیم ، این جاده همیشه از لحاظ کوتاه بودن و همواری مسیر ،مد نظر آحاد کارشناسان بوده و چند بار هم نظر قطعی بر ساختش بوده ولی مثل اینکه بعضی ها سنگ اندازی کردن و با اعمال نفوذ و ... نذاشتن. در صورتی که روستاهاشون هم حالا تو مسیره و هم به مسیرهای دیگه وصله. ولی خدا جای حق نشسته. و دولت هم باید طرف حق باشه چون این جاده از هر لحاظ به نفع همه است.

محمد

تا حالا جاده ای برای روستا از طرف دولت ساخته نشده و مسیر غرب روستا با هزینه خیرین محترم احداث شده. در ضمن این جاده در کل به نفع همه روستاها است و لطمه ای هم به مسیر تنگ بستک گوده هم نمی زند. چون آن جاده تا روستاهای انتهایی گوده امتداد دارد و در کل با این مسیر متفاوت است. ... ما امیدمان اول به خداوند متعال و سپس به عنایت مقام معظم رهبری است.

بهنام

سلام. بارها میشه که زائرین که به سید گوده کنچی میرن سر از روستا درمیارن که باید کلی راه رو برگردن ولی اگه جاده باشه راه خیلی زیاد نزدیکتر میشه